Zrealizujeme výběrové řízení

Vytvoříme zadávací dokumentaci a zajistíme organizaci výběrového řízení.  

 

 

Zajistíme vám komplexní servis i poradenství v oblasti zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.Výběrové řízení bude realizováno dle závazných pokynů pro příjemce dotace z jednotlivých operačních programů.

 

Díky bohatým zkušenostem v oblasti veřejných zakázek a výběrových řízení garantujeme služby na vysoce profesionální úrovni.

 

Kromě obvyklých řízení na stavební práce či dodávky realizujeme také zakázky na služby jako je např. výběr společnosti na svoz odpadu v obci.

 

Dále ve spolupráci s finančním specialistou umíme zajistit velmi výhodné bankovní úvěry pro financování projektů, a to formou výběrových řízení. Naše zkušenosti ukazují, že i stávající bankovní ústavy, kde mají obce svůj účet, jsou díky konkurenčním nabídkám ochotni předložit mnohem výhodnější nabídku ve srovnání s tím, kdy možnou konkurenci necítí.

 

Zařídili jsme úvěry na financování kanalizací nebo cyklostezek s úrokovými sazbami pod 0,7% p.a. Kromě výhodné úrokové sazby také umíme vyjednat úpravu některých standardních obchodník podmínek bank, které zejména v době krize mohou pro obce představovat riziko nebo budoucí problém (např. podmínky zesplatnění úvěru).

 

Nevíte si s výběrovým řízením rady ?

Rádi vám s organizací výběrového řízení pomůžeme. Volejte 724 742 800 nebo pište na adresu linhart@bmasistent.cz, můžete také vyplnit níže uvedený kontaktní formulář: